Aktualności

SZKOLENIA DLA SPECJALISTÓW

Już w maju b.r. mamy przyjemność zaprosić osoby specjalizujące się w diagnozie dzieci i młodzieży do udziału w trzech otwartych szkoleniach kwalifikacyjnych, uprawniających do stosowania następujących narzędzi diagnostycznych:

  • Skali Inteligencji Stanford-Binet 5 – Szkolenie wyłącznie dla psychologów,
  • Baterii Metod Diagnozy Rozwoju Psychomotorycznego Dzieci 5 i 6-letnich (Bateria 5/6r) – Szkolenie dla pedagogów I psychologów,
  • Baterii Metod Diagnozy Przyczyn Niepowodzeń Edukacyjnych (Bateria 7-9, Bateria 10-12, Bateria 13-15/Gim, Bateria 16+) – Szkolenie dla pedagogów i psychologów,
  • DIAGNOZA DYSKALKULII (z wykorzystaniem narzędzi Bateria Metod Diagnozy Dyskalkulii 10/12 i Bateria Metod Diagnozy Dyskalkulii 13/16).

Szkolenia odbędą się w dniach 6, 7 i 8 maja 2019 r. oraz 27 listopada 2019 r. w Centrum Konferencyjnym „Archeion” w Krakowie. Warunkiem rezerwacji miejsca na liście uczestników wybranego szkolenia jest wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego (linki do formularzy załączamy poniżej) oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w szkoleniu do 3 dni roboczych od chwili zgłoszenia. Więcej informacji znajduje się w załączonych plakatach. Szczegóły organizacyjne dotyczące szkoleń można również uzyskać w sekretariacie Poradni „Totoro” drogą telefoniczną (12 346 11 30) lub e-mailową (biuro@poradniatotoro.pl). Serdecznie zapraszamy!

Formularze zgłoszeniowe:

Ilość miejsc w każdej z grup szkoleniowych jest ściśle ograniczona. W przypadku braku miejsca w wybranej grupie szkoleniowej uczestnik wpisywany jest na listę rezerwową. Bardzo prosimy o przemyślane zapisy – uprzejmie informujemy, że w przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu organizator nie przewiduje możliwości zwrotu wpłaconych środków.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!