Aktualności

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA

Centrum Terapii i Edukacji „Totoro” zaprasza wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji do regularnego odwiedzania profilu https://facebook.com/centrumtotoro, gdzie znajdziecie Państwo informacje dotyczące szerokiej gamy szkoleń organizowanych przez nasze centrum.

Polecamy m.in. cyklicznie organizowane szkolenie kwalifikacyjne dla psychologów, uprawniające do stosowania Skali Inteligencji Stanford-Binet 5, prowadzone przez dr Bartosza Radtke – szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać drogą telefoniczną (601 514 035) lub e-mailową (szkolenia@poradniatotoro.pl).

CTE „Totoro” swoją ofertę kieruje również do specjalistów, którzy wyrażają gotowość pozyskania tytułu terapeuty Integracji Sensorycznej (szkolenia prowadzone przez instruktorów PSTIS) – szczegółowe informacje można pozyskać drogą mailową pod adresem jw. lub pod numerem 694 770 032.

Warunkiem rezerwacji miejsca na liście uczestników wybranego szkolenia jest wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego (linki do formularza dostępne są w postach na fb) oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w szkoleniu do 3 dni roboczych od chwili zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż ilość miejsc w każdej z grup szkoleniowych jest ściśle ograniczona.

Bardzo prosimy o przemyślane zapisy – w sytuacji rezygnacji z udziału w szkoleniu organizator nie przewiduje możliwości zwrotu wpłaconych środków.

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!